Kevade kuulutamine e. Mai kuu väljasõit 2023

27.05.2023

Sel aastal legendaarset “Kevadrallit” ei toimu. Selle asendame mõnusa väljasõiduga Mulgimaa suunas kus 27.05.2023 toimub Raassilla rallikrossirajal võistlus ja oleme kutsutud sinna, et uudistada ja ka ise vaheaegadel rajal sõita (mitte aja peale, muidu tuleb kukerpalli klubi liikmeid juurde).

Täpne plaan ei ole veel koos ja detailid selguvad jooksvalt. Õhtul on võimalik veeta meie klubilise Toffeli krundil ja leida vajadusel koht telgi jaoks ning väike grill teha. Viisakamatele külalistele on leida ka tubane koht.

28.05.2023

toimub Vissuvere vanavaralaat kuhu Aivo Jurak Vissuverest kutsus Muhkusid oma enda juurde väljanäitusele, lisades et kui kellelgi on ka soov kauplemisega tegeleda, siis võtku aga kraam kaasa. Mingeid kellaajalisi kohustusi pole, palju kultuurilisi programme, näitusel osalejatele üritus tasuta. Täpsustus! Uunikutele on oma müügiplats ja kauplemine tasuta. Külastajatele on kogu üritus tasuta

Seega on nädalavahetus täidetud kenasti.

9 thoughts on “Kevade kuulutamine e. Mai kuu väljasõit 2023

  1. Tervist klubilised. Täpsustaks omalt poolt, et eks mõned viisakamad ja soliidsemas eas või muidu kiiremad tahtjad mahuvad ikka kuskile tuppa ka ööbima. Õhtul saab grilli ja sauna ka kui tahtmist on.

  2. Praeguseks on toas ööbimise kindlustanud Avu ja Kristjan koos kaaslastega. Mõlemad olid kiired küsijad ja üks mainis ka väärikat vanust (ei ütle kumb, aga Kristjan see ei olnud).

  3. Tervist. Küsin üle, et kas Raassilla rajale rohkem tulijaid ei olegi kui Avu ja Kristjan? Ja kas teiegi olete endiselt tulemas kui osalejaid nii vähe on?Jääb kuidagi nadi tunne kui kohapeal antakse teada, et Muhuklubi tuli külla ja kohal on 2-3 autot. Muhkudega pääseb sel päeval tasuta rajale (raja äärde). Õhtul teeks väikse grilli ja sauna ja hommikul põrutaks Vissuverre.

  4. Kuigi meid oli vähe,tuli üritus mõnus välja.Rajale oleks Muhkusid ikka
    palju mahtunud. Tänud Siretile ja Margusele toreda programmi ja
    võõrustamise eest.

Lisa kommentaar