Reply To: Muhuklubi kokkutulek 2024 Mulgimaal

Home Forums Klubiga seonduv ja klubi üritused Muhuklubi kokkutulek 2024 Mulgimaal Reply To: Muhuklubi kokkutulek 2024 Mulgimaal

#955
toffel
Participant

Tervist klubilised.

Kevadralli on edukalt üleelatud ja on viimane aeg järgmisele üritusele keskenduda. Nagu kõik juba teavad, toimuvad suvepäevad ajaloolisel Mulgimaal 06.-07. juulil. Ööbimiskoht on Mustla külje all Kuude talus (googlemapsis leitav).
Ametliku kogunemise teeks laupäeva hommikul kell 10.00 Kuude talus. Kes siiski tahab juba reedel kohale tulla, siis on ka see lubatud. Voodikohti on 40, lisaks madratsid ja telkimisvõimalus. Osalustasu ühe ööbimisega on 35€ ja kahe ööbimisega 45€, alaealised lapsed ei maksa midagi. Hinna sees on ööbimine, peoruum, vene saun, tiik sauna ees, kardisõit Raassillas, õhtune mulgipuder, hommikusöök, plusskraadid õues ja värske õhk.
Päev algab muhunäitusega Mustlas kell 10.30- 11.30, järgneb sõit. Laupäevane sõit on kaardi (mitte legendi) järgi ja vaja on pildistavat aparaati. Kui läbida kõik planeeritavad KP-d, on teekond üle 200km. 95% on asfalt. Punktide läbimine on valikuline, nii et ei tasu ära ehmuda. Hetkel ei oska rohkem midagi lisada. Kui on küsimusi, küsige julgelt. Ja mis siis ikka, hakake registreerima!