Kaspar76 – Zaz965 powered by Honda

Home Forums Liikmete autod Kaspar76 – Zaz965 powered by Honda

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #300
    Imre
    Keymaster
    Muhuklubi – Zaz965

    Liikmete Autod – Kaspar76 – Zaz965 powered by Honda


    Imre – Aug 08, 2005 – 05:23 PM
    Teema: Kaspar76 – Zaz965 powered by Honda


    Nimi: Kaspar Järvala
    Asukoht: Kehtna
    Image


    kaspar78 – Aug 17, 2005 – 01:56 PM
    Teema:


    Tere tere
    Olen Kaspar Järvala ja mõtlesin, et kirjutan kah väheke endast ja oma autost.
    Olen 26 aastane, elan Kehtnas, vabaabielus 10 aastat ja mul on 4 aastane poeg.
    Töötan oma firmas – Oü Rodnas, mis tegeleb põllutöötehnika müügiga, põhiliselt New hollandi traktorid ja kombainid. Nii ,et kui on traktorite vastu huvi, siis võib alati küsida. Oma muhuhaiguse kohta ei oskagi öelda, kuskohast see pärit on, sest oma esimesed meetrid muhuroolis tegin saaremaal muhuklubi kokkutulekul. Mulle lihtsalt meeldib see auto ja kõik.
    Nüüd siis autost.
    Tegelikult on mul neid kaks ; ühte olen juba ligi 3,5 aastat ringi ehitanud ja teise ostsin alles mõned nädalad tagasi, mille üritan võimalikult originaaliks teha.
    Esimene muhk sai ostetud 500 krooni eest. Auto oli 10 aastat tagasi täielikult keevitatud aga noh te, võite ise arvata milline see keevitus välja nägi . ühesõnaga jube. Kohe sai selgeks, et kere peame hakkama keevitama, mis tegi vähe kurvaks mind ,sest ostsime ju auto mõttega et see on kõik keevitatud. Samas sai ka mootorit ja käiguosa kontrollitud ja minu kui inimese, kes on aastaid rallit sõitnud, tundusid need jupid küll vähe nutused. Nii saigi otsustatud, et teeme auto uuele ja kaasaegsemale põhjale, ainuke küsimus millisele. Sai käidud romulas fiatte vaatamas ja skodasi aga kõik nad tundusid sama nutused, kui muhk ise. Kuna töötasin koolis metallitöö õpetajana, siis oli auto ümber alati palju poisse, kes olid huvitatud minu aitamisest. Varsti selgus, et ühe poisi isa töökaaslasel oli ära varastatud honda civic ja kui politsei selle kätte sai, olid pätid kirvega katuse maha võtnud. Mehel polnud tükeldatud kerega midagi teha ja ta müüs selle mulle 50 krooniga . Mul endal olid honda sillad olemas ja nii läkski ehitamine lahti. Vahepeal müüsin muhu mootori 500 krooniga maha, pluss veel juppe, mida ma enam ei vajanud – nii et muhu kere nagu maast leitud . Peale aastast muhu kallal tööd, tulin koolist töölt ära ja sellega seoses jäi ka ehitamine pooleli, nii umbes aastaks. Peale aastat kui avastasin endajaoks muhu kodulehe, tekkis jälle uus tahe teha auto ike lõpuni .Uue hooga sai käidud ka liivapritsi all ja ostetud üks vana honda civig crx toonoriks .Millel on palju võimsam mootor kui me alguses plaanisime peale aretada. Kui olin vanade muhu plekkidega liivapritsis käinud, mille tulemusel olid enamus plekid kergeltöelda sõelaks muutunud, hakkasime otsima uusi plekke. Ja meile tuli appi Imre, kelle käest sai muhu enamus plekid ka ostetud. Tänu uutele plekkidele tekkis ka suurem soov kiiremini ja korralikumalt auto valmis teha. Muidugi surus peale ka muhuklubi kokkutuleku kuupäev, kuhu ma olin lubanud minna. Kahjuks ma ei jõudnud kokkutulekule oma muhuga ja praegust seisab auto jällegi garaasi nurgas ja ootab minu uut sädemeplahvatust.
    Pikk jutt sitt jutt. Krt ma pole oma 4-5 aastat niipalju kirjutanud, ära kohe väsitas.
    Eks ma varsti kirjutan jälle kui sobib.


    Imre – Aug 17, 2005 – 02:52 PM
    Teema:


    Kaspar, Kaspar, ära nüüd hoogu maha lase. Varsti juba uued Muhuklubi päevad tulemas Wink Very Happy
    Et ruttu garaaži repair


    Imre – Veebr 09, 2006 – 11:32 AM
    Teema:


    Kaspar kas ise oled teadlik et ZAZ.RU vennad on su autost video teinud Very Happy
    VIDEO


    kaspar78 – Apr 29, 2006 – 11:04 AM
    Teema:


    Kurjam ma polegi seda videot varem näinud.


    -Rotu- – Mai 28, 2006 – 11:02 PM
    Teema:


    Mis sellest Muhust saanud on Razz


    Mikk – Mai 30, 2006 – 12:12 AM
    Teema:


    Ilmselt ootab, et tema jaoks aega leitaks.


    kaspar78 – Mai 30, 2006 – 10:09 AM
    Teema:


    Õige Mikk! Ootab paremaid aegu. Lihtsalt mul on säde otsas ja aega kah pole eriti.


    Imre – Aug 03, 2007 – 03:42 PM
    Teema:


    Pistame siis rahvale vaatamiseks ka Kaspari teise muhu.
    tegemist on suht haruldase I otsa masinaga.
    – ees kirja all olev nool on originaal
    – tagaluuk võrega
    – trossiga starter
    – soojenduse toitesüsteem on läbi karburaatori, mitte elektrilise pumbaga
    – ukselukud on teised
    – mootori jahutamise plekid on teistsugused
    – signaali auke pole ninas
    – õli temp. on tulega mitte kellaga
    kindlasti on veel erinevusi mis kohe meelde ei tulnud.

    Image


    kaspar78 – Dets 10, 2015 – 09:29 PM
    Teema:


    Tere. Mõtlesin, et ennem ei kaaguta kui muhk värvitud ja sõidukorras,aga krt nii suur erutus on hetkel, et kohe tahaks seda hetke jagada Very Happy 8 aastat tagasi sai soetatud see roheline muhk. Lolli peaga võtsin ta juppideks ja viisin liivapritsi(see oli viga) aga see polnud veel kõik. Panin kere ilusti euroalusele ja ütlesin liivapritsijale ning tõstukijuhile, et tõsate ainult kahvlitega. Eeldasin,et mehed said aru…aga ei kui kere tagasi sain oli selge et tõstetud oli nööriga. Ühesõnaga katus oli kortsus+ ukse auk oli nii kõver +muidugi liivapritsitud kerest polnud ka midagi järel. Julm must masendus tuli peale. Vahepeal on seda kere keevitanud mitu meest ja nagu nipsti täna viisin värvimisse. Vast saab aastavahetuseks tagasi Very Happy oh krt palju kergem hakkas.


    Imre – Dets 10, 2015 – 09:57 PM
    Teema:


    Ohhoo, nii head uudised. Jõudu.


    kaspar78 – Dets 14, 2015 – 03:35 PM
    Teema:


    Kuna auto tõesti värvimises vaatasin oma jupid üle mida oleks vaja.
    Ja nimekiri on järgmine;
    1. 4xoriginaalrehvid
    2. 2x esimesed sõidutuled.
    3. kero
    4. 2x uksetihendid
    5. 4x Pidurivoolikud
    Otsin uusi mitte kasutatud osasi!

    Pakkumised võiksite saata kaspar@rodnas.ee meilile või helistada 5084867
    Tänud
    Kaspar Järvala


    Imre – Dets 18, 2015 – 05:42 PM
    Teema:


    PILDIMATERJALI LEIAB https://zonecloud.ee/public.php?service=gallery&t=5e32859bd1f1b502b74bbfd609f4b8e9#Liikmete%20autod/Kaspar


    Sid – Dets 19, 2015 – 08:52 AM
    Teema:


    Huvitav, selt kumab vahepeal kollane värv läbi. Mis ta originaaltoon on?


    kaspar78 – Dets 21, 2015 – 09:00 AM
    Teema:


    See kollane osa on Vello käest saadud ja kuulub teisele autole. Vahetasime selle pleki ära kuna vana oli nii kõver, et polnud mõtet taastada. Originaalvärv on ikka roheline.


    uku – Dets 21, 2015 – 11:57 AM
    Teema:


    See kollane on krunt. Pilvekesel oli ka.


    Imre – Veebr 09, 2016 – 01:09 PM
    Teema:


    Lisasin Kaspari poolt saadetud pilte galeriisse.
    https://zonecloud.ee/public.php?service=gallery&t=5e32859bd1f1b502b74bbfd609f4b8e9#Liikmete%20autod/Kaspar

    Kaspar, arutle nüüd natuke Karupapaga, et teha ikka täiesti musta numbri vääriline, et mis kui palju kerevärvi jne.

    Mul on “laks” käes, silm lausa puhkab, sel puhastatud kerel.

    Image


    Imre – Veebr 11, 2016 – 09:45 AM
    Teema:


    Galeriisse lisandus veel eeltööde pilte.
    Image


    Imre – Veebr 28, 2016 – 09:26 PM
    Teema:


    Image
    Mina olen lihtsalt sõnatu, nii kena tundub.

    ülejäänud pildid on galeriisse pandud.


    kaspar78 – Mai 02, 2016 – 08:48 AM
    Teema: vjan rehve


    Tere.

    Kas keegi saab aidata?? Vajan 4 uut originaalrehvi ja uusi esitulesid.

    Tänud
    Kaspar


    Kaspari teine muhk / Üritused – Kabala muhku vaatamas


    Imre – Veebr 03, 2007 – 05:49 PM
    Teema: Kabala muhku vaatamas


    Telefon heliseb, peas mõtlen kes kurat nii vara kõllab, magada ka ei lasta. Kaspar teiselpool telefonitoru “noh lähme muhku vaatama?” silmanurgast piilun kella, näitab 10. Luban Kasparile ja Tarmole olla tunni pärast Tamme ristis, et sealt koos edasi minna Smile

    Jõuan Tamme teeristi. Helistan Kasparile, et kaugel nad on – kohe kohe jõuavad. Lähen autost välja ja teen mõned loodusfotod ning juba on kuulda auto hääli. Ja sealt nad tulevad, loomulikult võetakse kurvi külg ees – libe on, noh Cool

    Sõidame koos Kabala kooli juurde, kus ootame muhu müüjat. Möödunud on vist juba tund või kaks, kuna käimas on mingi koori harjutamine. Vahepeal saan pildile “metsavahi”, kes meist üle lendab.
    Lõpuks jõuame muhu juurde, pilt ei ole väga rõõmustav, kuna auto on ikka hävinenud, eriti salong. Meie eksponaadi mõtted haihtuvad.
    Kaspar aga mõlgutab mõtteid see muhk endale vedada (Siis juba kolmas tal, ütles, et ei saa Urmasele alla jääda Very Happy )
    Kabalast liikusime Raplasse, kus mina sain Tarmolt kingiks 2 Volga tiiba. Vastutasuks aitasime tal Kaspariga “Rekka” esiklaasi vahetada Razz
    RMV transpordi reklaamauto sain ka pildile Very Happy keerutas teine posti otsas.

    Õhtul juba tuligi mulle teade, et ta otsustas muhu endale ära tuua. Hind oli 5000-lt langenud kahele.

    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image
    Image


    kaspar78 – Veebr 03, 2007 – 07:19 PM
    Teema:


    aga see muhk on nüüd juba Kehtnas juhuuuu


    kaspar78 – Veebr 04, 2007 – 07:05 PM
    Teema:


    Usute või mitte ,aga selle auto mootor läks kohe käima ja selle sama bensiiniga mis tal 75 aastast sees on. Esisild ja tagumised piduritrummlid on pandud uued, nii et pidurid on tip top korras. Tagumised amordid on nii otsas, nagu polekski neid küljes. Kaks kohta on kerel ,kuhu tuleb lapp peale panna ,aga see on köömes.
    Homme üritan ülevaatusele minna,vaatame kuidas see asi mul õnnestub.
    Eks homme annan teada kuis läks. Laughing

    #603
    Imre
    Keymaster

    AAstaid pole midagi juhtunud. 2022 teine pool aga hakkas Kehtnas sagimine ja 1961 aasta muhk hakkab kuju võtma.

     

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.