Tagumiste amortide asendamine

Home Forums Tehniline Tagumiste amortide asendamine

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #313
    Imre
    Keymaster
    Muhuklubi – Zaz965

    Veermik – Tagumiste amortide asendamine


    Imre – Veebr 21, 2005 – 01:26 PM
    Teema: Tagumiste amortide asendamine


    Kuna minu armukesel amordid läbi ning muidu veel võiks õliga täita aga kinnitused kividega pihta saanud ja lahti saaks ainult relaksiga mutter maha lõigata.
    Sai siis hakatud asendust otsima, kuna kahelt poolt tikkpolt kinnitusega amorte väga laialt pole, sain kohe tagasilöögi ka autopoodidest, kes tellivad ainult mudelite järgi ning amordi mõõtudest pole neil vähimatki infot. Mõtlesin, et olen kaval ja uurin Fiati diileri käest Fiat 600 (ikkagi ju esiisa) amordi mõõte aga võta näpust, väidetavalt isegi nemad ei tea, mis mõõtu amordid lähevad.
    Olin juba päris nukker ja seadsin oma sammud Tihniku tn-l olevasse OÜ Autenor’i kus mind võttis vastu lahke seltskond, kes mõõtsid ära vana amordi ning otsisid selle järgi sobiva. Vastus Sobib Fiat 600 tagumine amort Very Happy Nüüd asjad tellitud ja kuna tegu on spetsiifilise mudeliga, siis on reaalselt amorte oodata Märtsi lõpus, eks siis annan teada kui hästi nad mu suksule sobivad.


    Jaanek – Veebr 21, 2005 – 03:43 PM
    Teema:


    Aga millistega esimesed asendada saaks?


    Imre – Veebr 21, 2005 – 03:59 PM
    Teema:


    Ette on saada veel seebikarbi amorte mis alla lähevad, seega pole lääne analooge otsinud.


    werewolf0 – Veebr 21, 2005 – 06:29 PM
    Teema:


    Kas siis tõesti on originaal uusi tagumisi amorte nii vähe?veel küsimus et mis õliga neid amorte peab täitma?(endal kah 1 uus tagumine)


    Imre – Veebr 22, 2005 – 10:52 AM
    Teema:


    Ette lisavedru paigaldamiseks tegin siis nii, ülesse keevitasin 8mm läbimõõduga vardast väänatud võru, kuhu vedru kandma jääb. Alla sain kingad mingitelt vanadelt amortidelt, iseenesest saaks kasutada ka kepsu alumisi kingasid. Hetkel veel alla pole autole saanud, et kommenteerida tulemust aga kui amordid all siis kindlasti jagan kogemust veel.
    Image


    Imre – Mär 22, 2005 – 11:41 PM
    Teema:


    Täna käisin siis järgi tellitud FIAT600 tagumistel amortidel.
    Image
    Hind tuli 470.- kr tk.

    Tänan siinkohal OÜ Autenor’i (Tihniku tn-l) ja tema lahkeid töötajaid, kes võtsid vaevaks mõõta, otsida ja uurida sobivaid variante, millest kõik teised juhtivad varuosa müüjad keeldusid.


    Mikk – Mär 23, 2005 – 11:53 AM
    Teema:


    Täiesti sarnased.


    Joel – Mär 23, 2005 – 02:52 PM
    Teema:


    Kummardus Imrele uurimistöö tegemise ja teabe jagamise eest.

    Minu muhul on ka tagaamordid läbi. Kas keegi on veel huviline – telliks kambakesi koos, äkki tuleb gramm odavam…


    ant87 – Mär 23, 2005 – 03:32 PM
    Teema:


    Joel kirjutas:
    Kummardus Imrele uurimistöö tegemise ja teabe jagamise eest.

    Minu muhul on ka tagaamordid läbi. Kas keegi on veel huviline – telliks kambakesi koos, äkki tuleb gramm odavam…

    Endalgi oleks neid varsti vaja, seega oleks käsi. Finantsolukord lubaks aga alles aprilli keskel väljaminekut.


    Imre – Apr 15, 2005 – 10:05 PM
    Teema:


    Täna sai tagumised amordid ära vahetatud. Vanad olid nii tühjad et kolksusid ainult, muud funktsiooni ei omanud nad enam. Kui uued MONROED alla sain oli auto tagaots mõnusalt jäik. Sõidu proovi ei jõudnud teha kuna aku jäi laadima. Pühapäeval teen ka sõidu ära ja annan tagasisidet.
    Image


    lauri64 – Apr 22, 2005 – 03:47 PM
    Teema:


    Jah äkki võtaks kätte ja telliks kohe ühiselt amordikad ära mul ka läheks vaja juba tagavaraks ja niikuinii on vaja varsti tagumised amortad vaja välja vahetada


    Mikk – Apr 22, 2005 – 09:29 PM
    Teema:


    Mul ooi esimene asi amortie vahetus aga sain originaalid taha aga ette sai visr seebikarbi omad.


    Jalta67 – Apr 12, 2006 – 06:14 PM
    Teema:


    Kuna ka minul oli selline lugu, et amorditest õli väljas ja kuna alt mutrid lahti ei tule, siis otsustasin ka vanad originaalid asendada uute Monroe amortidega. Kui lootsin Pärnust neid tellida, siis öeldi, et proovige vene autode varuosade poest, et nende kataloogis sellist autot nagu FIAT 600 pole olemas, veel enam sellisele autole amorte. Kuna teadsin, et Imre sai OÜ Autenorist need tellitud siis otsisin netist nr üles ja helistasin sinna. Nad isegi mäletasid, et Imre oli samu asju tellinud. Eile sain need kätte, muidu samad aga värv teine mis Imrel, must nimelt ja isegi parem, sest originaalid ka mustad. Vaatab kui tervis lubab siis nädalavahetusel krutin alla. Wink


    Imre – Apr 12, 2006 – 11:28 PM
    Teema:


    Jalta67 kirjutas:
    Kuna ka minul oli selline lugu, et amorditest õli väljas ja kuna alt mutrid lahti ei tule, siis otsustasin ka vanad originaalid asendada uute Monroe amortidega. Kui lootsin Pärnust neid tellida, siis öeldi, et proovige vene autode varuosade poest, et nende kataloogis sellist autot nagu FIAT 600 pole olemas, veel enam sellisele autole amorte. Kuna teadsin, et Imre sai OÜ Autenorist need tellitud siis otsisin netist nr üles ja helistasin sinna. Nad isegi mäletasid, et Imre oli samu asju tellinud. Eile sain need kätte, muidu samad aga värv teine mis Imrel, must nimelt ja isegi parem, sest originaalid ka mustad. Vaatab kui tervis lubab siis nädalavahetusel krutin alla. Wink

    OK Tubli, ei tea kaua neid veel toodetakse ja Autenori kaudu saab, äkki peab lausa tagavaraks ostma Smile


    Erkki_lego – Apr 18, 2007 – 12:56 PM
    Teema:


    väggga bro amort!


    Margus – Juul 06, 2010 – 07:45 PM
    Teema:


    ega kellegil ei ole üle uusi taga amorte. Suvepäevad jube lähedal ja tellida enam vist ei jõua. Samas tekkis kihk enne suvepäevi ära vahetada


    Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
    PNphpBB2 phpBB © 2001, 2002 phpBB
    Daz
    Attachment-Mod 2.3.6
    #427
    Imre
    Keymaster

    Tagumised: Fiat 600 / Monroe R1554

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.