Zaz965 Argo ”Kuldne”

Home Forums Liikmete autod Zaz965 Argo ”Kuldne”

  • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #304
    Imre
    Keymaster
    Muhuklubi – Zaz965

    Liikmete Autod – Zaz965 Argo ”Kuldne”


    Imre – Okt 08, 2012 – 11:02 AM
    Teema: Zaz965 Argo ”Kuldne”


    Argo on saanud meie ridadesse juurde ühe muhu. Eks omanik ise kirjutab juurde miks ja kuidas.
    Pildid laenasin FB-st
    https://muhuklubi.ee/www/modules/cpg/thumbnails.php?album=182
    Image


    Argo – Okt 08, 2012 – 01:10 PM
    Teema: kuldmuna


    TERE…Olen siis kõige värskem liituja.Auto on 66.a. oma,sai ostetud plank kerena sildadel,kaasa anti ka üks doonor mis oli väga mäda.Kuna töö on mul selline,et on palju vaba aega hakkasin kevadel asjaga pihta.Esiteks kere puhtaks, üks poritiib ja juhiuks said uued-olid kole mõlkis ,tagakoopad keevitatud ja värvi.Kokkupanekul sai veel üks juurde ostetud,et kõik detailid mis külge lähevad oleks norm.korras.Sisu sai uus koos polstritega ja lagi ka,mootor sai ka kap.rem,sillad veel teha aga lõpp läks kiireks-polnud millegagi sõita igapäevase autoga oli avarii ja on rem.Tänaseks on juba enam vähem,nädalaga sõidetud 800.km.sai paigaldatud ka soojendus täna panen uued uksetihendid ja tahavaatepeegli mida imelik ,et ülevaatusel ei küsitud jne.täiendus käib igapäev.Siis sai loetud teie töid ja tegemisi ja tekkis soov teiega ühineda ning saab ka infi,soovitusi ja õpetusi.Kui kellelgi on midagi vidinatest vaja võib julgelt küsida, mul varuosi väga paju,endal oleks vaja stanged, esi,tagaakna tihendid.Edu kõigile varsti oleme triibupeal, panen ka nr.5514541


    Marks – Okt 08, 2012 – 11:25 PM
    Teema:


    Kena masin aga stanged võiksid ka läikivad olla,kuid see vaid minu arvamus. Kui ma ei eksi,siis kas see muhk pole mitte Kiili kandist pärit?


    Imre – Okt 09, 2012 – 10:18 AM
    Teema:


    Marks kirjutas:
    Kena masin aga stanged võiksid ka läikivad olla,kuid see vaid minu arvamus. Kui ma ei eksi,siis kas see muhk pole mitte Kiili kandist pärit?

    Marks, sa tead küll, et neid läikivaid stangesid väga ei leia Cool


    Marks – Okt 09, 2012 – 10:58 AM
    Teema:


    Imre kirjutas:
    Marks kirjutas:
    Kena masin aga stanged võiksid ka läikivad olla,kuid see vaid minu arvamus. Kui ma ei eksi,siis kas see muhk pole mitte Kiili kandist pärit?

    Marks, sa tead küll, et neid läikivaid stangesid väga ei leia Cool

    Selles on sul õigus küll.


    Argo – Okt 17, 2012 – 09:37 AM
    Teema:


    Stangesid oleks vaja jah,auto kunagi ammu toodud Tartu kandist mina ostsin Saue lähedalt eelmine om.ei viitsinud tegema hakata.


    Sid – Juul 07, 2013 – 10:02 AM
    Teema:


    Sul pidi beez doonor olema, kas selle värvikoodi saad hankida. Panin sulle privasse kah sama küsimuse.


    Argo – Juul 07, 2013 – 10:18 PM
    Teema: kuldne


    Sellest alles uks,kapott jne.v6in l6igata proovituki plekki


    Sid – Juul 11, 2013 – 09:15 PM
    Teema:


    Eks siis vaata mõni vähempleekinud tükk ja võta aga suvepäevadele kaasa.


    Imre – Juun 03, 2014 – 07:56 PM
    Teema:


    Paljudel pole siin FB-d veel. No tõesti hankige elu, muidu jääte paljust ilma.

    Seega ma ei saa pean jagama siia, sest üks mees veab igapäev ühe muhu endale koju.

    Image


    ovekas – Juun 03, 2014 – 11:16 PM
    Teema:


    Sul juba küll ei hakka saama wä.sul vist neid juba 4-5 muhku kodus mis teed nendega?


    Argo – Juun 04, 2014 – 12:14 PM
    Teema: muhk


    Niipalju on vaja,et muru ei peaks niitma seega veel on ruumi


    Imre – Juun 04, 2014 – 04:19 PM
    Teema: muhk


    Argo kirjutas:
    Niipalju on vaja,et muru ei peaks niitma seega veel on ruumi

    hea mõte Cool


    Berg – Juun 04, 2014 – 08:51 PM
    Teema:


    Trimmerit nõuab naine igaljuhul! Seega algab üsna õigepea Garage laiendamine krundi ulatuses ja siis polegi vaja niita. Kuradima tubli oled! Tahaks juba näha seda isendit oma silmaga.


     

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.