Zaz965AE Jalta -Simmer Meie tee sai ühe muhu võrra muhulisem

Home Forums Zaz965AE Jalta -Simmer Meie tee sai ühe muhu võrra muhulisem

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #292
  Imre
  Keymaster
  Muhuklubi – Zaz965

  Liikmete Autod – Zaz965AE Jalta -Simmer Meie tee sai ühe muhu võrra muhulisem


  simmer – Dets 27, 2017 – 10:11 AM
  Teema: Zaz965AE Jalta -Simmer Meie tee sai ühe muhu võrra muhulisem


  2017 aasta on lõppemas ning mööda saavat aastat jääb meenutama pigem tagasihoidlik ilm mis hobiauto omanikuna tekitas minus sageli küsimuse, kas sõita välja või mitte?
  Suvistest tehnikaüritustest ja kokkusaamistest sündis minus kindel soov …leida veel üks neljarattaline millega oleks tulevikus asja „muhu“ sõpradega kokkusaamisele minna.
  Otsisin ja kaalusin erinevaid variante kuid komplektset isendit millele pole vaja kohe suurt hulka raha laduda, puuduvaid osasid otsida ning lisaks millel oleks hea hind, siit lähikonnast ei õnnestunud leida.
  Novembrikuu keskel jõudis Zaz 965 AE Jalta Eestisse, tuli põhjanaabrite juurest kus terve oma elu, 52 aastat ka olnud.
  Tema äratoomiseks kulus sõitmisele Soome poolel terve ööpäev mööda maad põhja ja tagasi … kulud jäid ikkagi allapoole seda mis oleks siit ostes ja taastamist vajavale „muhule“ pidanud tegema.
  Hea või halb aga antud auto seisis rohkem kui paar kümnendit eramuuseumis ja maanteekasutuses ei osalenud mistõttu olid dokumendid aegunud. Soome register taastas arhiivimaterjalide järgi dokumendid,teostas põhjaliku ülevaatuse ja kojusõit võis alata.
  Nüüdseks on siin mootor maha võetud ja ülevaatamiseks spetsialisti kätte antud, et tuleva aasta mõnel ilusal suvepäeval „muhu“eakaaslastega kokku saades proovida tema veeremist ja kuulda taas mõnusat mootori tuksumist. http://album.ee/node/29765549/50365555
  http://album.ee/node/29765551/50365555

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.